Hale produkcyjne projekt i montaż - Częstochowa - Śląsk - Łódzkie
 

Hale produkcyjne

Budowa hal produkcyjnych wymaga przede wszystkim posiadania dużej wiedzy i doświadczenia, jeżeli zdecydują się Państwo zaufać firmie KAPITAN, z pewnością nie pożałujecie swojej decyzji. Jako wykonawca hal produkcyjnym zadebiutowaliśmy bowiem na rynku wiele lat temu, dzięki czemu możemy się pochwalić bardzo dobrą znajomością tego tematu i zaproponować Państwu hale produkcyjne skrojone na miarę indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Jak przygotowujemy ofertę?

Bazując na Państwa oczekiwaniach, a także naszej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować odpowiednie dobranie gabarytów i kształtów hali produkcyjnej, tak aby konstrukcja była maksymalnie ergonomiczna dla konkretnej technologii produkcyjnej. Przy przygotowywaniu oferty uwzględniamy m.in. warunku pracy, jakie panować będą na hali, bezpieczeństwo ludzi oraz maszyn, ale także estetykę związaną głównie z pokryciem dachu i ścian.

Hale produkcyjne i ich projektowanie

Tak jak zostało to już wspomniane wcześniej, w przypadku hal produkcyjnych to właśnie projektowanie jest kluczową fazą realizacji projektu, która ma ogromny wpływ na to, czy hala dobrze spełni swoje zadanie. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego pierwszym etapem wykonywanych przez naszych specjalistów projektów jest szczegółowa analiza technologii procesu, który odbywał się będzie na hali. Na tej podstawie dostosowujemy następnie wszelkie elementy konstrukcyjne.

Nasi specjaliści wspólnie z inwestorem pomagają dokładnie sprecyzować wymagania, jakie powinna spełniać hala, rekomendując najlepsze rozwiązania, które co ważne uwzględniają także możliwości dalszej rozbudowy hali. Jako firma z wieloletnim stażem wiemy bowiem, że elastyczność jest bardzo ważna — trzeba być gotowym na konieczność sprostania większym zamówieniom czy pozyskaniem nowych klientów.

Budowa i montaż hal produkcyjnych

Każda hala produkcyjna ze względu na różną funkcję czy specyfikę obciążeń wymaga indywidualnego podejścia do budowy. Fundamenty, instalacje wewnętrzne czy posadzka każdorazowo dopasowywane są m.in. do maszyn, które znajdować się będą w obiekcie. Naszym klientom zapewniamy najwyższą jakość hal produkcyjnych, stosując m.in.:

– nowoczesne materiały izolacyjne,
– nowoczesne materiały wykończeniowe,
– innowacyjne systemy wentylacji, ogrzewania, jak i klimatyzacji.

Wszystkie polecane przez nas rozwiązania mają na celu zapewnienie komfortu pracy przy jednoczesnej redukcji kosztów eksploatacji hali.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem wiemy, jak dużą rolę odgrywa harmonogram i kolejność wykonywanych działań. Podczas montażu elementów hali produkcyjnych szczególną uwagę przykładamy do detali konstrukcyjnych, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że wykonana przez naszą firmę hala będzie estetyczna, innowacyjna oraz co szczególnie ważne — trwała.

Jeżeli są Państwo zainteresowani realizacją hali produkcyjnej, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą — dołożymy wszelkich starań, aby doradzić jak najlepsze rozwiązania i odpowiedzieć na wszelkie pojawiające się pytania. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

 

KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA

doradzamy - projektujemy - tworzymy - montujemy
 
Kapitan. Beata Kapitan
ul.Główna 77 , Rybna
42-231 Cykarzew Stary
Tel. 794 399 794,
691 975418,
691 975 419