Konstrukcje stalowe projekt i montaż - Częstochowa - Śląsk
 

Konstrukcje stalowe (Częstochowa – Śląsk)

Nasze przedsiębiorstwo od lat zajmuje się wytwarzaniem najwyższej jakości konstrukcji stalowych. W tym obszarze się specjalizujemy i zawsze dokładamy wszelkich starań, aby finalne produkty przez nas oferowane po prostu sprawdzały się w codziennej praktyce. Bardzo często stworzony przez nas obiekt jest podstawą działalności firmy, zdajemy sobie więc sprawę jak ważne jest, aby spełniał wszelkie normy i był zgodny z obowiązującymi przepisami. Jednocześnie zawsze podążamy za wymaganiami i potrzebami Klientów.

Nasza siedziba wraz z nowoczesnym zakładem produkcyjnym mieści się w województwie śląskim w miejscowości Rybna. Dysponujemy nowoczesną linią produkcyjną, gdyż zdajemy sobie sprawę, że obok wiedzy i doświadczenia równie ważne są jak najbardziej profesjonalne warunki produkcji poszczególnych elementów całego projektu.

Nasz obszar działalności

Głównym obszarem naszej działalności są różnego rodzaju konstrukcje stalowe. Mowa tutaj oczywiście o różnego rodzaju halach – zarówno przemysłowych jak i magazynowych, ale i halach specjalnego przeznaczenia jak hale chłodnicze, inwentarskie czy też rolnicze. Oferujemy ich pełne wykonawstwo od projektu i adaptacji w terenie, przez produkcję, aż po montaż tak, aby bo ukończeniu projektu obiekt można było użytkować.

Dodatkowym obszarem naszej działalności jest również produkcja bram, ogrodzeń i wiat. Na zamówienie Klienta wykonujemy bramy na prywatne posesje i bramy garażowe, ale i bramy przemysłowe dla firm. Wykonamy też różnego rodzaju zadaszenia lub też pawilony, a także konstrukcje myjni. Wykonujemy też montaż płyt warstwowych. Nie boimy się też realizacji innych, mniej standardowych projektów na specjalne zamówienie Klienta.

Jak wygląda współpraca z naszą firmą?

Zawsze staramy się, aby świadczone przez nas usługi były jak najbardziej kompleksowe. Dlatego też każde zlecenie rozpoczynamy od dokładnego zapoznania się z potrzebami klienta. Pierwszym etapem podejmowanych prac jest sam projekt konstrukcji, która ma powstać. Wszelkie następne prace w kolejnych etapach opierają się na przygotowanym projekcie, podczas opracowania którego zawsze wszelkie kwestie konsultujemy z Klientem. Zawsze oferujemy też profesjonalne doradztwo – działając wiele lat w branży i mając na swoim koncie wiele tego typu realizacji wiemy, jakie rozwiązania najlepiej sprawdzają się w praktyce i chętnie dzielimy się tą wiedzą z naszymi Klientami. Podpowiadamy w jaki sposób osiągnąć dany cel. Wszelkie elementy konstrukcji są następnie produkowane w naszym zakładzie produkcyjnym, aby można było rozpocząć ich montaż w terenie. W efekcie powstaje produkt, który od razu można użytkować wedle jego przeznaczenia.

Znamy się na swojej pracy

To, co zawsze podkreślamy to fakt, że w naszym przedsiębiorstwie pracują osoby posiadające odpowiednią wiedzę i kwalifikacje. Na każdym etapie realizacji projektu służymy fachowymi poradami i zawsze dążymy do tego, aby jeszcze bardziej podnosić jakość naszych usług. Mogą Państwo liczyć na naszą rzetelność oraz terminowość. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

 

KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA

doradzamy - projektujemy - tworzymy - montujemy
 
Kapitan. Beata Kapitan
ul.Główna 77 , Rybna
42-231 Cykarzew Stary
Tel. 794 399 794,
691 975418,
691 975 419